Výhodné balíčky

Připravili jsme pro Vás několik výhodných nabídek víkendových pobytů vždy pro dvě osoby. Vycházeli jsme především z Vašich přání a věříme, že Vám udělají radost, ať už si vyberete pobyt relaxační, wellness nebo romantický. Nově si můžete balíčky objednat i na pracovní dny - proč si neudělat víkend třeba uprostřed týdne?

Pokud byste chtěli věnovat balíček jako dárek, rádi Vám připravíme dárkový poukaz.

Romantický víkend ve Via Ironia

Romantický víkend ve Via Ironia

Zveme vás na romantický pobyt v našem luxusním apartmánu s vířivou vanou v ložnici nebo v některém jiném z našich romantických pokojů Využijte tuto zvýhodněnou nabídku a udělejte radost své drahé polovičce i sami sobě. Balíček obsahuje - 2x noc na vybraném pokoji - 2x snídaně servírovaná na pokoj - soukromý pronájem whirlpool vany na 50 minut - soukromý pronájem infra sauny na 30 minut - dárek a láhev sektu na pokoji při příjezdu.

Romantický večer ve Via Ironia

Romantický večer ve Via Ironia

Pozvěte svou partnerku nebo partnera na večer plný romantiky. Tento balíček je vhodný i pro zvláštní příležitosti jako jsou výročí nebo narozeniny, ale možná vám udělá nejvetší radost, když si ho nadělíte jen tak. Balíček obsahuje: - 1x noc ve vybraném pokoji - soukromý pronájem hotelového whirlpoolu na 50 minut nebo infra sauny na 30 minut - dárek a láhev sektu na pokoji při příjezdu.

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Ubytovaným hostům je k dispozici hotelový lounge s nabídkou nápojů a teplých i studených pokrmů italské kuchyně. Restaurace je otevřena pouze pro předem objednané akce.