Via Ironia - Mapa Vysokého Mýta

Konferenční prostory

V přízemí Villy Ironia se nachází velká místnost zařízená jako učebna. Je vhodná pro pořádání školení, prezentací či výuky. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Učebna je zařízena pro maximální počet  30 studentů.

Na přání pro vás zajistíme také občerstvení. Přímo v učebně mohou být k dispozici studené nápoje, kávovar, ovocné mísy či jiné občerstvení dle vašeho přání. Rádi Vám připravíme také menu na oběd či večeři v naší restauraci nebo vinném sklípku.

Konferenční místnost VIA IRONIA

Vybavení
30 míst
promítací plátno
flipchart
klimatizace
kávovar
lednice
pult na občerstvení

Cena bude upřesněna dle objednávky na recepci.

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Ubytovaným hostům je k dispozici hotelový lounge s nabídkou nápojů a teplých i studených pokrmů italské kuchyně. Restaurace je otevřena pouze pro předem objednané akce.