Via Ironia - Mapa Vysokého Mýta

Konferenční prostory

V přízemí Villy Ironia se nachází velká místnost zařízená jako učebna. Je vhodná pro pořádání školení, prezentací či výuky. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Učebna je zařízena pro 35 studentů.

Na přání pro vás zajistíme také občerstvení. Přímo v učebně mohou být k dispozici studené nápoje, kávovar, ovocné mísy či jiné občerstvení dle vašeho přání.

Konferenční místnost VIA IRONIA

Vybavení
35 míst
promítací plátno
flipchart
klimatizace
kávovar
lednice
pult na občerstvení

Cena bude upřesněna dle objednávky na recepci.

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Nabízíme posezení v příjemné atmosféře italské ulice nebo na venkovní terase. Na jídelním lístku naleznete vybrané speciality italské kuchyně, těstoviny, pizzu i víno.