Relaxační centrum
Via Ironia - Mapa Vysokého Mýta

Spinning

SpinningSPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech. Je určen lidem každého věku. SPINNING® program kombinuje trénink podle srdeční frekvence s pěti styly jízdy. V relaxačním centru je k dispozici 11 SPINNERů® ve dvou místnostech. Jedna lekce trvá 40 minut. Lekci doporučujeme předem zamluvit.

Na lekci přijďte alespoň 15 minut předem, abyste se stihli převléknout a seřídit kolo. Doporučujeme přinést:

  • sportovní oblečení ze savého materiálu
  • sportovní obuv s pevnou podrážkou
  • dva ručníky
  • lahev na kolo

Mimo pravidelných lekcí pořádáme několikrát ročně SPINNING® maratony. Termíny jsou pravidelně zveřejňovány v sekci novinky.

Aktuální rozvrh lekcí je k dispozici na recepci hotelu.

Ceník běžecký pás nebo spinning kolo mimo lekce
 
60 min (pouze pro hotelové hosty)
100,- Kč

 

Spinning VIA IRONIA Vysoké Mýto

Pro koho je SPINNING® vhodný?

  • Pro ty, kteří chtějí udržet nebo zlepšit svoji kondici účinným a zábavným způsobem. SPINNING® je vhodný jako příprava pro všechny druhy sportu. Pro svoji vysokou účinnost ho využívají ke zlepšení kondice hráči NHL.
  • Pro ty, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. SPINNING® je ideální prostředek na hubnutí. Při jedné lekci spálíte 400 – 600 kcal, což je 12x více než při aerobiku, aniž byste zatížili své klouby. Pravidelný trénink vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu.

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Ubytovaným hostům je k dispozici hotelový lounge s nabídkou nápojů a teplých i studených pokrmů italské kuchyně. Restaurace je otevřena pouze pro předem objednané akce.