Váš názor

Vážení hosté, ať už jste u nás byli ubytováni, ochutnali jste naše pokrmy, měli jste u nás firemní večirek nebo rodinou oslavu. Budeme rádi pokud nám napíšete pár řádků, jak vaše návštěva probíhala. Pokud jste byli spokojeni, jsme velmi rádi, pokud se Vám něco nelíbilo, máte prostor vyjádřit svůj názor. Děkujeme Vám za návštěvu a tešíme na případnou další. Kolektiv hotelu a restaurace VIA IRONIA.

Názor úspěšně odeslán

Názor přidán

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Ubytovaným hostům je k dispozici hotelový lounge s nabídkou nápojů a teplých i studených pokrmů italské kuchyně. Restaurace je otevřena pouze pro předem objednané akce.