O hotelu

Hotel VIA IRONIA nabízí ubytování v 23 stylových pokojích s celkovou kapacitou 52 osob. Vybírat můžete od jednolůžkových pokojů až po luxusní apartmány s vířivou vanou umístěnou přímo v ložnici. Nově nabízíme také ubytování v luxusním nadstandardním podkrovním pokoji Chamonix de luxe. Součástí hotelu je též učebna vhodná pro pořádání školení, prezentací či výuky.

Provozní doba recepce

pracovní dny 7:00 – 15.30 - některé dny do 20:00/ dle počtu ubytovaných
víkendy 8:00 – 12:00
O svátcích je recepce otevřena
od 8.00 do 12.00.

Snídaně jsou podávány

pracovní dny 7:00 – 9:00
víkendy 8:00 – 10:00
O svátcích 8.00 - 10.00

Check in / check out:

Pokoje jsou k dispozici k nastěhování od 14 hodiny.
V den odjezdu prosíme o opuštění pokojů do 10 hodin.

Důležité upozornění:
Očekávaný příjezd mimo otevírací dobu prosím oznamte předem recepci hotelu. Při příjezdu následně využijte vstupní kód a samoobslužnou recepci viz emailem zaslané informace.
V případě problému zavolejte na pohotovostní číslo, které je umístěno na dveřích do hotelu a které Vám bylo sděleno emailem recepcí.

Hotel VIA IRONIA Vysoké Mýto

Ubytovaní hosté mají zajištěnu snídani formou švédského stolu. Během dne můžete využít samoobslužný hotelový lounge s nabídkou jídel a nápojů.

Volný čas je možné zpříjemnit v relaxačním centru v prvním patře hotelu. K dispozici je infrasauna, whirlpool, solárium a SPINNING®.

Hlavní budova hotelu včetně restaurace, relaxačního centra a venkovních prostor je bezbariérová. Dopravu do vyšších pater zajišťuje výtah.

Ubytovaní hosté mají k dispozici krytá stání a parkoviště pro osobní automobily v areálu hotelu zdarma - omezená kapacita.

Ubytovaní hosté mohou využívat bezdrátové internetové připojení WiFi. Heslo pro připojení najdete na pokoji.

Pokoje jsou nekuřácké. V případě porušení zákazu kouření na pokoji Vám může být účtováno vyčištění pokoje.

Cyklisté vítáni. Možnost zapůjčení trekkingových kol nebo uschování vlastních v uzamčené místnosti. V okolí je unikátní síť cyklo a inline stezek.

Sedm kilometrů od hotelu se nachází Golf Klub Osyčina, který nabízí znormované 9 jamkové hřiště, driving range délky 270 m, cvičné plochy a stylovou roubenou klubovnu s občerstvením.

Recepce na požádání zajistí i rezervaci dalších sportovních aktivit jako jsou bowling, squash, ricochet a tenis.

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Ubytovaným hostům je k dispozici hotelový lounge s nabídkou nápojů a teplých i studených pokrmů italské kuchyně. Restaurace je otevřena pouze pro předem objednané akce.