Penzion Ironia

Nově zrekonstruovaný penzion IRONIA nabízí ubytování v pěti stylových dvoulůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových pokojích. Penzion se nachází asi 200 m od hotelu VIA IRONIA v blízkosti centra města.

Vybavení pokojů: televizor, vlastní moderně zařízená koupelna, připojení na wifi síť. Prohlédněte si fotogalerii.

Parkování: uzamčené stání pro 7 automobilů.

Ubytování: Check in pro penzion IRONIA zajišťuje recepce hotelu VIA IRONIA na ulici Javornického. Otevírací doba recepce je v pracovní dny od 7 do 22 hod, o víkendech od 8 do 12 hod. Cena za ubytování je hrazena vždy při nastěhování. Penzion IRONIA je o víkendu otevřen pouze v případě obsazení hotelu VIA IRONIA.

Check in / check out: Pokoje jsou k dispozici k nastěhování od 14 hodiny. V den odjezdu prosíme o opuštění pokojů do 10 hodin.

Snídaně: Snídaně nejsou zahrnuty v ceně ubytování, lze je však zakoupit na recepci hotelu VIA IRONIA při nastěhování. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů v restauraci VIA IRONIA.

Více informací na recepci hotelu VIA IRONIA na tel. 465 635 731.

  • Vlastní moderně zařízená koupelna
  • Televizor
  • Připojení na wifi síť
  • Privátní parkování pro 7 vozidel
  • V blízkosti centra města

 

Provozní doba penzionu

pracovní dny 7:00 – 22:00
víkendy 8:00 – 12:00
O svátcích je recepce uzavřena, ubytování zajišťuje restaurace.
Adresa: Litomyšlská 57 - Vysoké Mýto

Check in / check out:

Pokoje jsou k dispozici k nastěhování od 14 hodiny.
V den odjezdu prosíme o opuštění pokojů do 10 hodin.

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Nabízíme posezení v příjemné atmosféře italské ulice nebo na venkovní terase. Na jídelním lístku naleznete vybrané speciality italské kuchyně, těstoviny, pizzu i víno.