Dovolená se středomořskou atmosférou

Možná letost nebudete moci vycestovat do oblíbených destinací v zahraničí, to však neznamená, že si letošní dovolenou nemůžete užít. Nabízíme Vám příjemnou dovolenou v našem hotelu se středomořskou atmosférou.

Můžete být ubytováni v útulných a designových pokojích rozličných stylů - středomořském - Bretaňském nebo horském - Chamonix, v pokojích s vířivou vanou přímo v ložnici nebo využít nového privátního  wellnesu se saunou a vířivkou pro 4 osoby. Samozřejmostí jsou plnohodnotné snídaně a  kvalitní vnitřní i venkovní restaurace s možností individuálního výběru nebo tvorby polopenze na určené dny.

Okolí Vysokého Mýta vybízí k aktivně strávené dovolené. Pár kilometrů od hotelu začíná jedna z nejdelších inline a cyklostezek kolem řeky Orlice do Letohradu nebo Žamberka, na druhou stranu je možné vyrazit na kole  směr zámek Nové Hrady, Rvasické údolí nebo Toulovcovy Maštale. Všude je samozřejmě hodně možností na příjemnou turistiku. Milovníci tenisu mohou využít možností na místních tenisových kurtech, golfisté na 6 km vzdáleném golfovém hřišti v Dobříkově.

A kdyby náhodou nebylo ideální počasí na sport, je tu do 15 minut autem Litomyšl a zámek zapsaný jako památka Unesco, historické centrum Vysokého Mýta s karosářským muzeem, barokní areál v blízké Vraclavi nebo nedaleko řada zámků tzv. české Loiry – Častolovice, Doudleby, Kostelec … případně hrady Potštejn a Litice.

Objednejte si dovolenou včas - rádi Vám vytvoříme Vám program a cenu dle možností.

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Nabízíme posezení v příjemné atmosféře italské ulice nebo na venkovní terase. Na jídelním lístku naleznete vybrané speciality italské kuchyně, těstoviny, pizzu i víno.