exkluzivní pokoj, dvoulůžko, samostatně stojící vana v ložnici

Apartmán Chamonix, hotel Via Ironia Vysoké Mýto

Náš nejexkluzivnější pokoj se samostatným vstupem z ulice je umístěn v podkrovní části Villa Ironia. Pokoj díky svému umístění zaručuje naprosté soukromí a klid. Velkorysý podkrovní prostor je architektonicky pojatý v horském stylu v kombinaci přírodních materiálů, drásaného dřeva, kamene a kovaných prvků. Střešní okna s výhledem na park a gotický kostel jsou opatřena black-out roletami.   Na ploše 50 m2 naleznete manželskou postel, netradičně řešenou šatnu, minibar a samostatně stojící vanu v ložnici. Samozřejmostí je klimatizace a LCD televizor. Pokoj není bezbariérový.  Prostorná koupelna je vybavena vysoušečem vlasů a sprchou. 

Věříme, že pokoj Chamonix de luxe uspokojí i naše nejnáročnější hosty.

  • 1 dvoulůžko
  • samostatně stojící vana v ložnici
  • LCD televizor
  • koupelna s vysoušečem vlasů
  • šatna
  • minibar, pult s konvicí na kávu a čaj
  • klimatizace

1 osoba: 2 615,- Kč
2 osoby: 2 915,- Kč

28

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Ubytovaným hostům je k dispozici hotelový lounge s nabídkou nápojů a teplých i studených pokrmů italské kuchyně. Restaurace je otevřena pouze pro předem objednané akce.