Aktuálně

Hotel je v provozu nepřetržitě, restaurace pro veřejnost uzavřena. Funguje pouze večerní hotelový launge s nabídkou nápojů, točeného piva, vína, kávy, studených a teplých pokrmů pro hotelové hosty. Dále je hlavní restaurace s kuchyní otevřena po předchozí domluvě pro větší hotelové akce a obědy spojené s pronájmem učebny. Další akce spojené s restaurací budeme avizovat na našem FB.

Veškeré informace o provozu hotelu a restaurace každý den na tel. 465 635 731.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Via Ironia v zimě

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Ubytovaným hostům je k dispozici hotelový lounge s nabídkou nápojů a teplých i studených pokrmů italské kuchyně. Restaurace je otevřena pouze pro předem objednané akce.