Spinning opět startuje

Spinning startuje

Po letní přestávce opět zahajujeme oblíbené spinningové lekce v našem spinning centru Via Ironia. Začínáme v pondělí 16.10. Lekce budou nově každé pondělí a středu od 18 hodin a v neděli od 9.30.

Čekají Vás školení instruktoři, příjemné prostředí a hudební doprovod. Spinning je ideální sport při kterém spotřebujete za hodinovou lekci až polovinu svého denního energetického příjmu :-)

Rezervace a informace na 465 635 732.

Na Vaši účast se těší team instruktorů Via Ironia

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Nabízíme posezení v příjemné atmosféře italské ulice nebo na venkovní terase. Na jídelním lístku naleznete vybrané speciality italské kuchyně, těstoviny, pizzu i víno.