Od 7. dubna nabízíme nové menu

Srdečně Vás zveme na speciality dle nového menu, ve kterém najdete mimo jiné nové pokrmy z masa a ryb připravené technologií sous vide, která zachovává přirozenou chuť, šťávu a texturu potravin. Dále naši kuchaři absolvovali kurz přípravy omáček z vývarů demi glace, což jsou silné vývary s mnoha možnostmi dalšího ochucení. Demi glace je zosobněním termínu "kouzelná přísada šéfkuchařů". Má koncentrovanou chuť masa a tvoří základ pro dokonalé omáčky.

Těšíme na Vaši návštěvu.

jidelni-listek-2018.pdf
[velikost: 5,786 kB]

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Nabízíme posezení v příjemné atmosféře italské ulice nebo na venkovní terase. Na jídelním lístku naleznete vybrané speciality italské kuchyně, těstoviny, pizzu i víno.