Výhodné ceny ubytování o víkendech

O víkendech nabízíme ubytování za výhodnější ceny. Podrobnosti naleznete v ceníku.

Připravili jsme pro Vás několik výhodných nabídek víkendových pobytů vždy pro dvě osoby. Vycházeli jsme především z Vašich přání a věříme, že Vám udělají radost, ať už si vyberete pobyt relaxačnínebo romantický. Nově si můžete balíčky objednat i na pracovní dny - proč si neudělat víkend třeba uprostřed týdne?

Pokud byste chtěli věnovat pobyt, poukázku do restaurace nebo na wellness jako dárek, rádi Vám připravíme dárkový poukaz.

Proč přijet k nám do VIA IRONIA

Stylové pokoje

Lidé jsou různí a proto i naše pokoje jsou různé. Každý náš pokoj má jedinečný design, zahrnující barevné řešení a vybavení kovovým nábytkem a doplňky.

Učebna

Nabízíme učebnu. Hotel tak můžete využít také pro firemní akce s pracovní či relaxační náplní. V takovém případě poskytujeme na pronájem učebny slevu.

Cyklo & Inline

Zapomeňte na auta, tady budete slyšet jen jemné předení svého kola a šumění vody. Trasa vede přes Brandýs nad Orlicí, Pernou a Kerhartice do Ústí nad Orlicí.

Italská kuchyně

Nabízíme posezení v příjemné atmosféře italské ulice nebo na venkovní terase. Na jídelním lístku naleznete vybrané speciality italské kuchyně, těstoviny, pizzu i víno.